Przegląd najlepszych klocków Lego MinecraftPrzegląd najlepszych klocków Lego Minecraft

Klockami Lego Minecraft zafascynuje się każdy miłośnik gry. Jeśli Twoje dziecko ma co najmniej 6 lat – z pewnością sobie poradzi z zestawem klocków Lego Minecraft ! Stworzy znany mu wirtualny świat w zaciszu własnego pokoju. Kocki Lego Minecraft powiązane są z nadzwyczaj kultową i słynną grą. W pakiecie – opakowaniu znajdują się konstrukcje i postacie popularne w Minecraftcie. To właśnie za sprawą klocków dziecko może je zbudować oraz cieszyć się i bawić nimi w świecie rzeczywistym. Klocki Lego Minecraft pojawiły się na rynku w 2012 roku. W chwili obecnej możemy kupić już około 48 różnych zestawów. Dodatkowym ich atutem jest to, że w pakiecie oferowane są postacie z gry takie ja:

– Steve

– Creeper

– Zombie

– Enderman

– Alex

Każde opakowanie to inny świat. Z pewnością ucieszą każde dziecko. Oto kilka najpopularniejszych zestawów Lego Minecraft:

1. Most Płomyków

To kompozycja z ognistym fragmentem Neteheru . W zestawie znajduje się figurka Alexa, który w grze jest mrocznym szkieletem oraz płomyki, magma, żwir różnego rodzaju mikstury oraz co najważniejsze – skrzynię ze skarbami.

2. Kreatywny Warsztat

Ten zestaw Lego Minecraft jest idealny dla małego konstruktora. Pozwala na wyrażenie swojej kreatywności. To, co powstanie z klocków, zależny tylko i wyłącznie od wyobraźni dziecka. Kreatywny warsztat zawiera figurki zwierząt: konia, krowy oraz głównych bohaterów Creepera i Steve’a. Zestaw składa się z 5 woreczków, które służą do stworzenia 3 różnych projektów.

3. Farma arbuzów

Celem dziecka jest stworzenie za pomocą tego zestawu mini farmy arbuzów. W pudełku umieszczone są takie postacie jak Stev, Creeper i jego nierozłączna towarzyszka świnia, wieśniak oraz warzywa i owoce niezbędne do stworzenia farmy.

4. Czaszkowa arena

Czaszkowa arena nada się dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Zawiera budynek w kształcie czaszki, miotacz (z jego pomocą można strzelać klockami), zabójczy królik, skrzynia oraz złoty miecz, itp.

5. Steve z papugą

Jest to moduł Lego Minecraft do samodzielnego skonstruowania. W zestawie dziecko znajdzie dużą postać jednego z głównych bohaterów gry – Steve’a (figurka jest ruchoma), który ma kilof do rozwalania kamieni oraz papuga.