Warte uwagi zestawy Lego Minecraft1. Najazd złosadników

Zestaw składa się z trzech oddzielnych elementów, pola ze znajdującą się na nim plantacją roślin uprawnych, punktu handlowego, oraz domu o pustynnej charakterystyce. Do tego w komplecie otrzymamy dość sporawych rozmiarów model bestii złosadniczej, a także wiele cennych minifigurek do których zaliczamy złosadników, tajemniczego obrońcę, różnego rodzaju zwierzęta i zwykłych osadników. Oczywiście nie może zabraknąć akcesoriów, których liczba także robi wrażenie. Dzięki zabawce będziemy wstanie przenieść się w sam środek wydarzeń rodem z naszej ulubionej gry komputerowej. Komplet przeznaczony jest wyłącznie dla osób powyżej 8 roku życia.

2. Bastion w Netherze

Niezwykle rozbudowany zestaw z wieloma nietuzinkowymi elementami. Cechuje go przede wszystkim dopracowanie dosłownie każdego, chociażby najmniejszego szczegółu. Za jego pomocą otrzymamy wręcz nieograniczone możliwości praktycznej zabawy. Model posiada kilka specjalnych funkcji dzięki którym pole manewru podczas zabawy znacznie się powiększa. Wyróżnić należy opcję wybuchu spowodowanego umieszczeniem TNT w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. Do tego młodzi poszukiwacze przygód zostaną obdarowani wieloma niezwykłymi minifigurkami i akcesoriami. Całość jest niedużych rozmiarów, bowiem wymiary zabawki wynoszą zaledwie 9 cm wysokości i 19 cm szerokości. Idealny prezent na każdą możliwą okazję. Wasze pociechy na pewno będą z niego zadowolone, gwarantuję.

3. “Opuszczona” kopalnia

Komplet składa się z 248 elementów i jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 7 roku życia. Dzięki niemu dzieci podczas zabawy będą mogły przenieść Minecraft do naszego świata. Zestaw składa się z dość dobrze odwzorowanego modelu kopalni, oraz paru wartych uwagi minifigurek i akcesoriów. W sposób wręcz idealny łączy się on z innymi tego typu produktami czego czemu może uzyskać ogromną gamę możliwości. Oczywiście nie mogło zabraknąć kompletnej instrukcji budowania. Zakup zabawki zdecydowanie okaże się strzałem w dziesiątkę. Jest ona cudowna.