Produkt dnia
Gra Jenga Tetris
Gra Jenga Tetris
95,20 zł 79,00 zł
szt.
Quiz o Dinozaurach Mini - Era Dinozaurów
Quiz o Dinozaurach Mini - Era Dinozaurów
12,99 zł 10,59 zł
szt.
Gdzie jest Olaf?
Gdzie jest Olaf?
112,70 zł 92,99 zł
szt.
Zegar drewniany Kraina Lodu Frozen (ostatnia sztuka)
Zegar drewniany Kraina Lodu Frozen (ostatnia sztuka)
22,99 zł 17,10 zł
szt.
Drewniane Stempelki Alfabet
Drewniane Stempelki Alfabet
69,99 zł 58,99 zł
szt.
Chusta animacyjna TARCZA rzut do celu
Chusta animacyjna TARCZA rzut do celu
219,00 zł
szt.
Smykałka Skrytki skarbów - Tęczowa sowa
Smykałka Skrytki skarbów - Tęczowa sowa
38,99 zł 29,99 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nauczyciele

Oferta nasza skierowana jest do placówek oświatowych, nauczycieli, terapeutów, trenerów grup. Pomagamy nauczycielom tworzyć ich indywidualny warsztat pracy, zaplanować zakupy, rozsądnie zarządzać środkami finansowymi w celu uzyskania jak najbardziej potrzebnych materiałów do pracy.

Każda placówka ma inne możliwości finansowe i zaplecze edukacyjne. Czasami pozornie atrakcyjne produkty okazują się całkowicie nieprzydatne w pracy. Praktyka wskazuje natomiast, że najprostsze rozwiązania są najbardziej efektywne i ułatwiają codzienną organizację pracy.

Od 1994 roku oferujemy materiały przydatne w uczeniu się poprzez zabawę, pomagamy
w tworzeniu środowiska przyjaznego uczniom. Oferowane przez nas całościowe rozwiązania pomagają tworzyć klasopracownie, gabinety terapii i inne programy edukacji sprzyjające nabywaniu przez dzieci konkretnych kompetencji emocjonalno - społecznych oraz umiejętności przydatnych w procesie nauczania i samodzielnego uczenia się.
 
Nauczyciel potrzebuje  doradcy w zakresie doboru pomocy dydaktycznych do swojej konkretnej sytuacji - osoby, która wysłucha jego potrzeb i wskaże konkretne rozwiązania.
Nasza firma ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiednich rozwiązań. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych w oparciu o konkretne potrzeby.
 
Projekty edukacyjne finansowanie ze środków Unii Europejskiej lub ze  środków gminnych wymagają zaplanowania środków finansowych na zaplecze w postaci pomocy edukacyjnych. Często od złożenia wniosku do otrzymania finansowania przedsięwzięcia mija dłuższy okres czasu i dlatego planowanie musi być tym bardziej precyzyjne i staranne. Jesteśmy dostawcą, który zapewnia trafny dobór pomocy, terminowe realizacje oraz dobre  planowanie.

Tworzymy ciekawe oferty dotyczące niebanalnych prezentów na różne okazje:

Dzień Dziecka, prezenty do paczek choinkowych, z okazji zakończenia roku szkolnego, jako nagrody za udział w konkursach tematycznych (np. matematycznych, przyrodniczych, czytelniczych itp.). Obsługujemy zamówienia zbiorowe - oferujemy korzystne hurtowe ceny i terminowe dostawy.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl