Produkt dnia
Różowe historie
Różowe historie
42,00 zł
szt.
Autyzm a czytanie ze zrozumieniem
Autyzm a czytanie ze zrozumieniem
56,00 zł
szt.
Chusta animacyjna TARCZA rzut do celu
Chusta animacyjna TARCZA rzut do celu
219,00 zł
szt.
Falujące wahadło
Falujące wahadło
169,99 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Podstawowe zasady zachowań społecznych - karty pracy

Dostępność: dostępny w ofercie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 58,00 zł 58.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Arson
Kod produktu: ARS-2442

Opis

Podstawowe zasady zachowań społecznych - karty pracy

 

Zestaw edukacyjny z materiałami zawierającymi przykłady prawidłowych wzorców zachowania w określonej sytuacji, nakazów i zakazów stosowanych wobec zachowania w konkretnej sytuacji społecznej. Można je też wykorzystać do treningu modyfikowania zachowań. Ćwiczenia te rozwijają umiejętności rozumienia ludzi, ich emocji i zachowań, kształtują naprzemienność relacji, uczą zachowań właściwych dla danej sytuacji.

Materiał ten może być wykorzystywany do nauki relacji czasowych oraz rozumienia przyczyny i skutku jako dwuelementowe historyjki obrazkowe.

 Zaproponowane ćwiczenia odnoszą się do kwestii wzajemnych stosunków międzyludzkich. Między innymi dotyczą sposobu odnoszenia się do rodziców, rówieśników, nauczycieli. To wstępny etap nauki w nawiązaniu i podtrzymaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi.

 Zestaw zawiera kolorowe karty pracy i zeszyt czarno - biały. Dwie karty pracy odnoszą się do jednej sytuacji społecznej, którą dziecko wraz z dorosłym omawia i próbuje przeczytać prosty dialog z zawartą formą grzecznościową. Proponowany dialog przedstawiony jest na podstawie kilku sytuacji społecznych.

Zeszyt ćwiczeń zawiera materiał utrwalający. Dziecko samodzielnie powinno omówić sytuację społeczną i przykleić lub napisać odpowiednie wyrazy wypowiedzi bohaterów ilustracji.

Zestaw zawiera:
- zeszyt ćwiczeń czarno-biały ISBN 978-83-61022-43-5
- format A4, stron 40.
- 40 kolorowych stron

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl